אודות

ברוכים הבאים לאתר של AS IS MOTORS . החברה שלנו קיימת מזה עשרות שנים ומתמחה בכל הנוגע לקניית רכבי יד שניה מכל הסוגים לרבות משאיות ורכבים כבדים שאינם כשירים לעלות על הכביש. אנו מתמחים בפירוק רכבים ישנים שאיבדו מערכם לחלוטין מסיבות של קילומטראז׳, תאונות דרכים ,מצב של טוטאל לוס וסיבות נוספות. אנו יודעים לרכוש רכבים יד שניה, ומקבלים החלטה בשטח האם לבצע גריטה שלהם או למכור אותם לטובת מיחזור והפיכת רכיבי האוטו לברזל שניתן להשתמש בו בתעשייה.

בכל מקרה, חשוב לנו שאת ההחלטה למכור את רכבכם לטובת פירוק תעשו כשאתם יודעים שיש על מי לסמוך ושלא תצטרכו לשאת אח״כ בקנסות כבדים כי הרכב לא פורק ולא הגיע ליעדו הסופי –  מגרש הגרוטאות או תעשיית הברזל.

החברה שלנו מתמחה ומעניקה גם שירותי גרירה וחילוץ ברחבי הארץ 24/7 ואפשר לסמוך עלינו שאנו חברה המתייצבת במהירות ומציעה את כל הפתרונות המקצועיים, תוך הקפדה על שירות מצוין .

לחברת AS IS MOTORS יש את כל הציוד הנדרש על מנת לגרור ולשנע את רכבכם לפירוק, תוך מתן תשלום הוגן בעבור הרכב. אנחנו כאן בשבילכם כדי לתת לכם שירות ופתרונות מקצועיים ומקיפים לכל מקרה בו אתם נאלצים למכור את רכבכם שאינו יכול יותר לעלות על הכביש.

צרו עמנו קשר בטלפון 054-3022213 לקבלת פרטים נוספים. מובטחת לכם חווית שירות מעולה!

חייגו עכשיו להצעת מחיר