מכירת רכב ללא טסט

אם יש ברשותכם רכב ישן ללא טסט בתוקף ואתם רוצים להיפטר ממנו, תשמחו וודאי לגלות שיש פתרון ויש לא מעט אנשים כמוכם שמחפשים מענה מתאים. ישנם רבים המתמודדים עם מצב כזה, שבו מצד אחד רוצים למכור רכב שכבר אין בו צורך, אך מצד שני הוא ללא טסט ולכן לא יכול לעלות על הכביש. למרבה המזל, ישנם בעלי מקצוע המתמחים בעסקאות מסוג זה, מה שמאפשר למכור את הרכב ללא טסט בתוקף. זה אמנם קצת יותר מורכב ממכירה של רכב רגיל, אך אם פונים לכתובת הנכונה אפשר להיעזר מפתרון בהתאמה מלאה.

למי מכירת רכב ללא טסט מתאימה

מכירת רכב ללא טסט היא תהליך קצת יותר מורכב ממכירה של רכב עם טסט והיא לא מתאימה לכל אחד או רלוונטית לכולם. שירות קניית רכבים ללא טסט מתאים למי שמעוניין למכור את הרכב שלו עם כמה שפחות טרחה. אפשרות זו מתאימה במיוחד לאנשים שרוצים לשחרר את עצמם מהרכב שכבר איננו בשימוש ואין סיכוי שיחזרו לנהוג בו, ולעשות את זה ללא מאמץ רב או במסגרת הליכים שלוקחים זמן. בחירה באפשרות של מכירת רכב ללא טסט מאפשרת לחסוך את כל כאבי הראש הקשורים בהסדרת בדיקות, תיקונים והתנהלות בין המורכבויות של כל התהליך. הדבר מושך במיוחד את מי שמחפש פתרון מהיר ויעיל להיפרד מהרכב הישן תוך מיקסום התשואה הכספית בזמן הקצר ביותר.

עם זאת, חשוב לציין שמכירת רכב ללא טסט היא הליך שלא ניתן לעשות לבד, אם אתם אנשים פרטיים. המורכבות של העברת הבעלות והדרישות המשפטיות הכרוכות בכך הופכות אותו לפחות פשוט עבור האדם הממוצע. על פי החוק, אם לא ביצעתם את הטסט תוך שלושה חודשים הדבר נחשב כעבירה על החוק. כדי לתת מענה למצב זה, משרד התחבורה מאפשר לאנשים מסוימים, המתמחים ועוסקים בכך, לקנות את הרכב, גם ללא טסט, בתנאי שהם מבצעים בדיקה יסודית ומספקים הצעת מחיר לרכב, ובהתאם מקבל המוכר תשלום מזומן באופן מידי עם סגירת העסקה.

מתי מכירת רכב ללא טסט נכנסת לתמונה

ישנם מספר מצבים בהם מכירת רכב ללא טסט היא אופציה ריאלית מכל אפשרות אחרת:

  1. כאשר חלף מועד הטסט – מכירת רכב ללא טסט היא אפשרות מתאימה כאשר חלף המועד לבצע אותו. על פי התקנות, רכבים נדרשים לעבור בדיקות קבועות על מנת להבטיח את בטיחותם וכשירותם. כאשר הטסט כבר לא בתוקף, עומדת בפני בעלי הרכב אפשרות לבחור באחת מתוך שתי אפשרויות: לחדש את הטסט, להשקיע בכל תיקון הנדרש או לבחור במסלול חלופי. מכירת רכב ללא טסט עשויה להיות הבחירה המועדפת למי שכבר אינו מעוניין להשקיע זמן, במאמץ וכסף הכרוך בבדיקה ותיקון של רכב ישן או עם ערך נמוך מאד. זהו פתרון לאנשים המעוניינים להיפטר מכלי הרכב שלהם ולעבור לאמצעי תחבורה אחר או פשוט רוצים להימנע מהטרחה של טסט מחדש בכל שנה.
  2. כאשר מעוניינים בפתרון פשוט, ללא טרחה – תרחיש נוסף בו מכירת רכב ללא טסט הופכת לרלוונטית היא כאשר הבעלים מעוניין בתהליך מכירה פשוט, יעיל ומהיר. ייתכן שלבעלי רכב רבים אין את הזמן, המומחיות או הרצון לעבור תהליך של טסט בכל פעם מחדש, לבצע תיקונים נדרשים ולהתמודד עם הניירת והבדיקות הנלוות. במקרים כאלה מכירת הרכב ללא טסט היא אופציה מתאימה, שכן היא מאפשרת לבעלים להימנע ממורכבויות אלו ולייעל את תהליך המכירה. שיטה זו מועילה במיוחד למי שמעוניין להיפרד מהרכב הישן שלו ומוכן לקבל תשלום במזומן ללא העיכובים וכאבי הראש הנפוצים במכירות מסורתיות, מה שהופך אותה לבחירה נוחה ואטרקטיבית עבור לא מעט אנשים העומדים בפני מכירת הרכב הישן שלהם.

מול מי מכירת רכב ללא טסט מתבצעת

אם החלטתם למכור את הרכב הישן שברשותכם, רכב שהוא כבר ללא טסט, תוכלו להיעזר באנשי מקצוע וסוחרים מורשים. הליך זה מתבצע ואפשרי בארץ בעיקר מול בעלי מקצוע מורשים העוסקים ומתמחים בכך. לאנשים או לגופים אלה יש את המומחיות, הרישיונות והמשאבים הדרושים כדי להתמודד עם המורכבות הכרוכה במכירת רכב ללא טסט. הם בקיאים בדרישות ובתהליכים המשפטיים, מה שמאפשר להם לבצע עסקאות אלו ביעילות ובהתאמה לתקנות המקומיות. אנשי מקצוע מורשים אלה עורכים לעיתים קרובות בדיקות מקיפות של הרכב, מעריכים את מצבו ומספקים הצעת שווי שוק הוגנת לבעלים. לאחר השגת הסכם, הם מטפלים בניירת הדרושה, לרבות העברת הבעלות במשרד הרישוי, על מנת להבטיח עמידה בכל הדרישות החוקיות. הליך זה מאפשר לבעלי הרכב ליהנות מדרך נוחה של מכירת רכב ללא טסט, תוך קבלת תשלום מזומן מידי עם השלמת העסקה.

יש לכם רכב ישן ללא טסט ואתם רוצים למכור אותו?

חברת AS IS MOTORS היא המקום הנכון לפנות אליו. החברה מציעה לכם שירותי קניית רכבים ישנים ללא טסט כדי שתוכלו ליהנות ממכירה בטוחה, קלה ומהירה. לקבלת מידע אודות שירות זה ומענה לכל שאלה, צרו קשר בטלפון 054-3022213. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין.

חייגו עכשיו להצעת מחיר