פירוק רכבים

אם אתם מוצאים את עצמכם עם מכונית ישנה שהגיעה לסוף דרכה, אתם לא לבד. בעלי רכב רבים מתמודדים עם ההחלטה מה לעשות עם רכב שכבר מזמן עבר זמנו, רכב פגום או כזה שנפגע בתאונה ולא יכול יותר לעלות על הכביש. לעתים קרובות, רכבים אלה חונים בסוף דרכם בחניות הבתים, במוסכים או לאורך הרחוב, צוברים אבק ותופסים מקום יקר. אבל, חשוב לדעת שיש פתרון מעשי ואחראי לסביבה – פירוק רכבים. בשנים האחרונות, ובעיקר לאור המודעות הסביבתית הרבה, פירוק רכבים הפך לבחירה פופולרית עבור אלה שמחפשים דרך חכמה ובת קיימא להיפרד מהרכבים הישנים שלהם. אם ברשותכם רכב כזה, תוכלו לפנות לחברה המתמחה בכך, שתאסוף את הרכב שברשותכם ותפטור אתכם מכל הטרדה הכרוכה בכך.

פירוק רכבים – מה זה אומר בדיוק

פירוק רכבים מייצג תעשייה מבוססת ומשגשגת. סוחרים ואנשי מקצוע רבים עוסקים באופן פעיל בעסק של פירוק רכבים. עם זאת, אין הכוונה כאן בהכרח בפירוק פיזי של הרכב עצמו, אלא הליך שבו סוחרים מחפשים באופן אקטיבי כלי רכב שאולי כבר אינם רשאים לעלות על הכביש עקב חשש מזיהום או בעיות בטיחות. כלי רכב אלה עדיין שומרים על ערך החלקים והמרכיבים שלהם. אמנם הם אינם מתאימים יותר לכביש, אך לרוב הם מכילים חלקים שניתנים להצלה, חלקים שניתן למחזר, לשפץ או להשתמש בהם לתיקון כלי רכב אחרים, ובכך להאריך את חייהם של הרכבים האחרים. גישה זו הופכת את פירוק המכוניות לא רק לאחריות סביבתית אלא גם כדאית כלכלית.

עבור בעלי רכבים ישנים או בלתי שמישים, זה אומר שיש פתרון מעשי וידידותי לסביבה כאשר רוצים להיפרד מהרכב הישן, זה שכבר לא שמיש. בתרחיש הזה נהנים כל הצדדים, הן החברה שקונה את הרכב ודואגת לפירוקו והן המוכר עצמו, הלא הוא בעל הרכב. לא רק שאתם מפנים מקום ומונעים מהרכב שלכם להפוך למפגע סביבתי, אלא שאתם יכולים גם להחזיר ערך כלשהו מהרכב שאחרת עלול להיחשב חסר ערך. בנוסף, חברה שכזו שמציעה שירותי פירוק רכבים מספקת לרוב את הנוחות הנוספת של שירותי גרירה, ומורידה מכם את הצורך בארגון ותשלום עבור הובלה למתקן פירוק.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שירותי פירוק רכבים

אם אתם שוקלים אפשרות של פנייה לחברה המציעה שירותי פירוק רכבים, חשוב שתיקחו בחשבון את הפרמטרים הבאים:

  1. חשוב שתדעו שגם במקרה של רכבים ישנים ופגומים, ישנם חלקים שעדיין הינם בעלי ערך. לרכיבים שונים של רכבים יש ערך שונה, ולכן חשוב ללמוד ולהכיר את השוק של כלי רכב מפורקים כדי לאמוד את ערכו של סוג הרכב הספציפי שלכם. למשל, משאיות לפירוק נוטות להיות בעלות ערך גבוה יותר מכלי רכב פרטיים סטנדרטיים.
  2. כדי שתקבלו מחיר הוגן וריאלי עבור הרכב שלכם, התייחסו לסוג הרכב שלכם ואל תהססו לבקש את המחיר המגיע לכם בהתאם.
  3. היבט נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא האמינות של חברת הפירוק המציעה לרכוש את הרכב. כדי לקבל את הערך האמיתי של הרכב שלכם מאיש מקצוע לפירוק, יש לוודא שאתם פונים לכתובת אמינה. חברה אמינה שקונה את הרכב שלכם תציע לכם הערכה הוגנת ומדויקת לגבי ערכו. כשאתם בוחרים חברה מקצועית ואמינה, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם נהנים מעסקה הוגנת.
  4. גם לוגיסטיקת ההובלה של הרכב משחקת תפקיד מרכזי בתהליך זה. אם הרכב שלכם עדיין פעיל, התהליך פשוט יחסית. עם זאת, עבור כלי רכב שאינם פעילים ולא יכולים לעלות יותר על הכביש, נדרשים שירותי גרירה, והם עשויים לעלות לכם לא מעט כסף. לפני סיום המכירה יש לבדוק האם החברה שמציעה לכם את שירותי הפירוק מציעה לכסות את הוצאות הגרירה או שהיא עצמה מציעה שירות כזה.
  5. חשוב לזכור, הקפידו להסיר את לוחית הרישוי ולבטל את רישיון הרכב לפני מכירתו לפירוק כדי למנוע סיבוכים משפטיים או קנסות הקשורים לשימוש ברכב לאחר המכירה.
  6. מכיוון שתעשיית פירוק הרכב מושכת מגוון קונים, חשוב לבצע מחקר מעמיק ולבחור סוחר אמין שמציע מחיר הוגן. נקיטת אמצעי זהירות אלה וביצוע בדיקת יבטיחו לכם חוויה מוצלחת בעת מכירת הרכב שלכם לפירוק.

זקוקים לשירות פירוק רכבים?

חברת AS IS MOTORS היא המקום הנכון לפנות אליו. החברה מתמחה בקניית רכבי יד שנייה, שאינם כשרים לעלות על הכביש, ובפירוקם על מנת להפיק ברזל או לצורך תיקון חלקים שונים מהרכב הישן שניתן להשתמש בהם ברכבים שמישים אחרים. לקבלת מידע אודות שירות פירוק רכבים ומענה לכל שאלה, צרו קשר בטלפון 054-3022213. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל עניין.

חייגו עכשיו להצעת מחיר