קונה רכבים לפירוק בתל אביב

קונה רכבים לפירוק בתל אביב – במזומן ועם שירותי גרירה

AS IS MOTORS  קונה רכבים לפירוק בתל אביב ובכל הארץ. אנו קונים רכבים לפירוק בתל אביב מכל סיבה שהיא, ואת כל סוגי הרכבים. אנו קונים רכבים אחרי תאונה, רכבים ישנים, רכבים שהורדו מהכביש וכו'

קונה רכבים לפירוק בתל אביב | AS IS MOTORS

AS IS MOTORS קונה רכב לפירוק בתל אביב והסביבה
✔שירות 24/7
✔שירותי גרירה
✔תשלום במזומן
✔אמינות ונסיון של עשרות שנים בתחום
✔ניתן לשלוח הודעות בוואטסאפ

מחפשים קונה רכבים לפירוק בתל אביב?

צרו קשר עוד היום!

מדוע למכור את הרכב שלנו לקונה רכבים לפירוק בתל אביב?

הרכב שלנו הוא סממן לעצמאות. כל בעל רכב מרגיש מאוד מוגבל ברגע שהרכב שלו הופך להיות לא שמיש. ולמרות שלרובנו יש סנטימנטים אל הרכב, מגיע הרגע שבו נהיה חייבים להיפרד. יש אנשים שמגיעים למצב עם הרכב – מכל מיני סיבות – שהוא כבר לא שמיש ונאלצים לבצע מכירת רכב לפירוק. סיבות עיקריות לאי שמישות של הרכב:

  • רכב ישן שמתאים לגריטה
  • רכב ישן שאנו לא מעוניינים להעביר אותו טסט
  • רכב שהורד מהכביש
  • רכב שעבר תאונה קשה ומוגדר "טוטאל לוס"

     

במקרה כזה – איננו יכולים למכור את הרכב שלנו לאנשים פרטיים. במקרה רגיל שאנו מוכרים את הרכב אנחנו יכולים להסתכל במחירונים ולבדוק מה שווי הרכב שלנו. אך במקרה שהרכב כבר איננו שמיש, רוב הסיכויים שלא נצליח למכור אותו לאנשים פרטיים. ואם אנחנו מתגוררים באזור תל אביב והמרכז, לבטח נחפש קונה רכבים לפירוק בתל אביב. 

למה למכור את הרכב שלכם ל AS IS MOTORS

השאלה היא למה לא. מדוע שתצברו דוחות חנייה על רכב שחונה ללא תזוזה? בנוסף – אתם גם משלמים חניה לרכב שפשוט עומד במקום. למה לא להרוויח כסף, ובאותה ההזדמנות גם למכור אותו למישהו שיגיע עד אליכם ויגרור את הרכב? מכל הסיבות האלה אנו ממליצים לכם להתקשר אלינו. AS IS MOTORS – קונה רכבים לפירוק בתל אביב.

קניית רכבים לפירוק בתל אביב אס איז מוטורס

מהו תהליך מכירת הרכב לקונה רכבים לפירוק בתל אביב?

לפני שאתם מוכרים את הרכב לקונה רכבים לפירוק, אתם צריכים לעבור במשרד הרישוי ולבצע תהליך הורדה של הרכב מהכביש. אתם צריכים להגיע למשרד הרישוי עם המסמכים המתאימים שמעידים כי אתם בעלי הרכב ולמלא טופס ייעודי שיבטל את רישום הרכב. מדוע זה חשוב? כיוון שאתם לא רוצים להגיע למצב שבו ימכרו את החלקים של הרכב שלכם בצורה לא חוקית ולהסתבך, וכל זה כשאתם עוד רשומים כבעלי הרכב.

מה עלינו לעשות על מנת לבצע מכירת רכב לפירוק?

כל שעליכם לעשות זה לפנות אלינו. איש הצוות שלנו יעניק לכם שירות מצוין ויסביר לכםעל התהליך. במידה ויש צורך בגרירת הרכב למגרש גרוטאות – נוכל לעשות זאת עבורכם. כמו כן, ניתן לכם את הצעת המחיר המשתלמת ביותר. אנו רוכשים רכבים פרטיים, משאיות, כלים חקלאיים ועוד.

אל תבזבזו עוד זמן וכסף על הרכב הישן! התקשרו אלינו עוד היום או שילחו הודעה בוואטסאפ

AS IS MOTORS - קונה רכבים לפירוק בתל אביב

AS IS MOTORS – קונה רכבים לפירוק בתל אביב ובכל הארץ. אנו מתמחים בפירוק רכבים ישנים שאיבדו מערכם לחלוטין ורוכשים רכבים יד שניה ומייעדים אותם לפירוק, לגריטה או למכירה לטובת מיחזור והפיכת רכיבי האוטו לברזל שניתן להשתמש בו בתעשייה. החברה שלנו מתמחה ומעניקה גם שירותי גרירה וחילוץ ברחבי הארץ 24/7 ואפשר לסמוך עלינו שאנו חברה המתייצבת במהירות ומציעה את כל הפתרונות המקצועיים, תוך הקפדה על שירות מצוין ומחיר הוגן. אז אל תבזבזו עוד זמן וכסף על הרכב הישן! התקשרו אלינו עוד היום או שילחו הודעה בוואטסאפ

אזורי שירות נוספים:

רמת גןפתח תקווה, תל אביב, כרמיאל, לוד, רמלה, באר שבע, חיפה, וכל הארץ

חייגו עכשיו להצעת מחיר